Yükleniyor...

Üretim


Aşçılarımız ve gıda mühendislerimizin oluşturduğu üretim operasyon yönetimi tarafından uyumluluk ve kalori hesapları göz önüne alınarak hazırlanan menümüz, uygun hazırlıklar yapıldıktan sonra, buharlı kazanlar ve fırınlar yardımı ile usta ellerde gerekli işlemler uygulanarak hazırlanır. Ve dinlenmeye bırakılır. Bu esnada tadım ekibi tarafından tadılır ve kontrolleri yapılır. Servise uygunluk raporu verildikten sonra paslanmaz çelik gastronomlar yardımıyla benmari ve salat barlara yerleştirilir servise hazır hale getirilir. Üretilen tüm yemeklerden, içme ve kullanma sularından numuneler alınarak 72 saat +4 derecede muhafaza edilir ve belli periyotlarda kontrolleri sağlanarak rapor altına alınır.

images

Özen ve dikkatle oluşturulan uzman ekipler ile, hammadde tedariğinden depolama, hazırlık, üretim, servis ve temizlik aşamalarının her birinde dünya standartlarının kuralları ile tamamen müşteri memnuyeti amaçlanarak yüzde yüz sağlıklı lezzetli ve eğlenceli yemek anlayışı ile hizmet veren lider ve yenilikçi bir firma olmaktır.

images

Hizmetimizde pozitif enerji ve yüksek konsantrasyon sağlamak amacı ile; uygun iş ortamı, nitelikli iş arkadaşları ve adaletli gelir anlayışını korumak,

Müşteri memnuniyeti ve kurallara uygunluk anlayışı ile kalite hedefini korumak,

Müşterilerimiz ile devamlı iletişim halinde olarak, istek veya olası sorunlara anında cevap verebilir olmak,

Evrensel standartları uygulamak ve gelişen teknolojiyi sisteme entegre etmek,

Eğitim ve hijyen denetimlerini rutinhale getirmek, maksimum verime ulaşmak,

Sektörde lider firma olmak,

Tabldot yemekte restoran kalitesi ile hizmet vermek.

images